Загальні новини
Фахівці ВО "Укрдержліспроект" продовжують приймати участь в навчальному процесі
Сьогодні студентам Національного університету біоресурсів та природокористування України начальником Української лісовпорядної експедиції Сергієм Гайчуком за участі Генерального директора об’єднання Віктора Мельниченка була презентована лекція на тему: «Господарський поділ лісового фонду».
Під час лекції студенти ознайомились про поняття господарської організації лісового фонду, поділ лісового фонду України на категорії лісів, про умови віднесення лісів до відповідних категорій, адміністративно-господарський та організаційно-господарський поділ лісового фонду.
Кожна лекція — це смак нового знання, а кожен погляд вперед — це стежина до нових інтелектуальних вершин!
ВО «Укрдержліспроект» бажає майбутнім лісовпорядникам успіхів, творчого натхнення та масу позитивних вражень у відповіді на нові виклики навчального процесу, плідного, цікавого, успішного та безпечного навчального року!
Будемо раді бачити майбутніх фахівців у своєму колективі.
Під час лекції студенти ознайомились про поняття господарської організації лісового фонду, поділ лісового фонду України на категорії лісів, про умови віднесення лісів до відповідних категорій, адміністративно-господарський та організаційно-господарський поділ лісового фонду.
Кожна лекція — це смак нового знання, а кожен погляд вперед — це стежина до нових інтелектуальних вершин!
ВО «Укрдержліспроект» бажає майбутнім лісовпорядникам успіхів, творчого натхнення та масу позитивних вражень у відповіді на нові виклики навчального процесу, плідного, цікавого, успішного та безпечного навчального року!
Будемо раді бачити майбутніх фахівців у своєму колективі.