Закрити завантаження

Повідомити про корупцію

Шановний колего!

У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками ВО «Укрдержліспроект», за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити Уповноваженого з антикорупційної діяльності об’єднання.

Повідомлення може бути подано:

письмово з позначкою «Про корупцію»;

електронною поштою на адресу: korup@remove-this.lisproekt.gov.ua; тел:  +38 0932230289

на особистому прийомі громадян з Уповноваженим з антикорупційної діяльності об’єднання.

Також Ви можете повідомити про корупцію до НАЗК за телефоном +38(044)200-06-91 та на пошту: anticor_reports@remove-this.nazk.gov.ua.

Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом ВО «Укрдержліспроект» як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції перебувають під захистом держави (частини 2, 3 статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон).

Повідомлення може бути надіслано без зазначення авторства (анонімно) та вказання іншої інформації, яка Вас ідентифікує. Однак, таке повідомлення буде розглянуто лише у тому випадку, коли наведена у ньому інформація буде стосуватись конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

У разі дотримання вказаних вимог повідомлення будуть розглянуті у порядку та строки визначені Законом.

Відповідь про результати розгляду залишеного повідомлення буде надано Вам у разі зазначення ним поштової адреси або електронної пошти на яку її можна надіслати.

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

Повідомляємо, що інформацію не тільки про корупцію, але і про дії диверсантів, колаборантів, пересування ворожих військ, активи осіб, причетних до агресії рф, випадки розкрадання гуманітарної допомоги, зловживань під час евакуації населення Ви можете надсилати на спеціальну електронну пошту Національного агентства з питань запобігання корупції stopzrada@gov.ua (повідомлення про можливих колаборантів).

Звертатись на спеціальну гарячу лінію Служби безпеки України для повідомлень про підозрілих осіб та предмети 0 800 501 482.