Закрити завантаження

Суб`єктам декларування ВО «УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ»

До уваги суб’єктів декларування!

10 жовтня 2023 року Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України № 3384-ІХ  про відновлення е-декларування. Закон набуде чинності з наступного дня після його опублікування.

Кампанія декларування за 2021-2022 роки триватиме до 31 січня 2024  року. До зазначеної дати декларанти мають подати декларації за звітні періоди 2021-2022 років, у тому числі для проведення спецперевірок, крім тих осіб, які подали їх добровільно раніше.

Законом також передбачено, що ті особи, які під час дії воєнного стану до набрання чинності Законом, вже подали декларації за 2021-2022 роки, мають право подати виправлені декларації за ці періоди. Для цього протягом 14 днів з дня набрання чинності Законом їм необхідно буде письмово звернутися до НАЗК з проханням забезпечити можливість подати виправлену декларацію. Після чого зазначені суб’єкти декларування зможуть упродовж 30 календарних днів (відлік починається з дня, наступного за днем одержання НАЗК відповідного звернення суб’єкта декларування) подати виправлені декларації за ці періоди.

Запускаються механізми фінансового контролю. За допомогою логічного та арифметичного контролю буде розрахований показник рейтингу ризику кожної поданої декларації. Перевірки декларацій здійснюватимуться поступово після їх подачі з урахуванням оцінки ризиків.

Подавайте свої декларації вчасно та без помилок. Слідкуйте за новинами декларування на сайті ВО «Укрдержліспроект» у рубриці «Запобігання корупції» та на офіційних сторінках НАЗК.

Отримати консультацію ви можете звернувшись до Уповноваженого з антикорупційної діяльності об’єднання, а також направивши офіційного листа на електронну пошту info@nazk.gov.ua або за телефоном контакт-центру (044) 200-06-94.

Суб’єкти декларування подають декларацію особисто (щодо себе та членів своєї сім’ї) через мережу Інтернет з використанням особистого ключа електронного цифрового підпису (ЕЦП), який необхідно отримати кожному декларанту особисто, як фізичній особі, в акредитованому центрі сертифікації ключів.

В зв’язку з великою кількістю суб’єктів-декларування, які подаватимуть електронні декларації за звітні періоди 2021-2022 років, рекомендується здійснити заповнення та подачу електронних декларацій у якомога найкоротший термін.

 

 

Уповноважений з антикорупційної діяльності                                 Наталія Бабейкіна

До уваги суб’єктів декларування! Надання консультативної допомоги щодо заповнення е-декларацій для суб’єктів декларування об’єднання (найпоширеніші запитання)

  • Rozyasnennya-02.12.2022-po-sum_snytstvu-25-2.pdf РОЗ’ЯСНЕННЯ СТОСОВНО ДОТРИМАННЯ ОБМЕЖЕНЬ ЩОДО СУМІСНИЦТВА ТА СУМІЩЕННЯ З ІНШИМИ ВИДАМИ ДІЯЛЬНОСТІ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ
  • INFORMATSIJNA-DOVIDKA-sajt.pdf ПАМ’ЯТКА ЩОДО ПОДАЧІ Е-ДЕКЛАРАЦІЇ ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ ВОЄННОГО СТАНУ
  • Roz-yasnennya-2.pdf РОЗ’ЯСНЕННЯ 28.02.2022 №2 ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ ОКРЕМИХ ПОЛОЖЕНЬ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ» СТОСОВНО ЗАХОДІВ ФІНАНСОВОГО КОНТОРЛЮ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ