Загальні новини
З початком нового навчального року, дорога лісівнича родина!
З початком нового навчального року, дорога лісівнича родина!
Генеральний директор ВО Укрдержліспроект Віктор Мельниченко, сьогодні в День знань, мав нагоду розповісти студентам 4 курсу лісогосподарського факультету про роботу ВО Укрдержліспроект, презентував роботу порталу «Геоінформаційна система управління лісовими ресурсами України», привітав студентів з початком навчального року.
Дякуємо Національному університету біоресурсів та природокористування України за запрошення та надану можливість.
Пам'ятайте, що кожна лекція, кожна зустріч, кожна година навчання — це крок до саморозвитку, до пізнання нового. Нехай цей рік буде наповнений відкриттями, щасливими митями і незабутніми перемогами.
ВО Укрдержліспроект буде радий бачити майбутніх фахівців у своєму колективі.
Мирного неба усім нам! Здоров’я, радості, нових досягнень та цікавих відкриттів!